Słodka niespodzianka

Szanowni Państwo,  

Miło nam jest poinworomować wszystkich mieszkańców Bielska-Białej o otwarciu naszego lokalu w Centrum Hanlowym Auchan przy ul. Bohaterów Monte Cassino 421.  Serdecznie zapraszamy na podróż wsród naszych słodkości.

 

 

Pyszna wiadomość

Mamy znakomitą nowinę dla wszystkich koneserów wyśmienitych słodkości, mieszkających w Płocku i odwiedzających to piękne miasto nad Wisłą. Na początku lipca w Galerii Handlowej Mazovia przy ul. Wyszogrodzkiej 127 będzie miało miejsce oficjalne otwarcie lodziarnio-kawiarni Carte d’Or Cafe. To idealne miejsce spotkań przy smacznych ciastkach, deserach lodowych, rurkach z bitą śmietaną oraz szerokiej gamie, najwyższej jakości kawy, napojów i koktajli. To również świetny pomysł na spontaniczną, słodką przerwę w czasie zakupów. Zapraszamy!

Wielkie otwarcie w Arkadii

9 kwietnia w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie miało miejsce oficjalne otwarcie kolejnej lodziarnio-kawiarni Carte d’Or Cafe. Wśród zaproszonych gości znaleźli się partnerzy firmy Unilever i spółki CD Cafe, przedstawiciele mediów, a także Edyta Herbuś i Artur Partyka. Spotkanie poprowadzili Agnieszka Cegielska oraz Adam Szczuka - Prezes CD Cafe i Artur Czoska - Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej CD Cafe.

Otworzyliśmy się na dobre!

Zapraszamy do Carte d’Or Cafe w Centrum Handlowym Ogrody przy ulicy Płk. Dąbka 152 w Elblągu. Tutaj można delektować się różnymi pysznościami opartymi na wyjątkowych, unikalnych recepturach. W menu znajdują się fantazyjne desery lodowe, ciastka, rurki z bitą śmietaną, włoskie kawy, koktajle i inne napoje. Zapraszamy na degustację, której sprzyja wyśmienita atmosfera wsmakowanego, eleganckiego wnętrza naszego lokalu.

Carte d’Or Cafe w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie!

Zapraszamy do nowego lokalu na pyszne desery, ciasta, lody, rurki z kremem, włoską kawę Illy i napoje. A to wszystko w niepowtarzalnej, wyśmienitej atmosferze wyjątkowego, eleganckiego wnętrza lokalu. Nasze propozycje z menu powstają w oparciu o unikane receptury, specjalnie dla koneserów kulinarnych doznań - autentycznych i niepowtarzalnych smaków. W lodach Carte d’Or znajdują się wyłącznie najwyższej jakości składniki - wanilia dojrzewająca w gorącym klimacie Madagaskaru, uznawana za jedną z najlepszych na świecie belgijska czekolada czy rodzynki pochodzące ze słonecznych upraw Kalifornii.
Do zobaczenia w Carte d’Or Cafe!