Dlaczego Carte d‘Or Cafe?

W sieci lodziarnio-kawiarni Carte d’Or Cafe oferowany jest szeroki wybór lodów, kawy i deserów. W zależności od lokalizacji, dostosowujemy naszą ofertę wyrażoną autorską kartą menu.

Koncept Carte d'Or Cafe to nie tylko lodziarnie. Tworzymy sieć lodziarnio-kawiarni, przy czym w poszczególnych lokalach akcenty na konkretne elementy oferty – lody, kawę, desery – będą się rozkładały różnie, w zależności od lokalizacji.

Partnerstwo z firmą Unilever Polska i oferowanie lodów marki Carte d’Or, które są synonimem najwyższej jakości, gwarantują pełną satysfakcję konsumenta i co za tym idzie, stabilny poziom przychodów franczyzobiorców prowadzących lokal.

Lokale Carte d’Or Cafe charakteryzujące się oryginalnym i nowoczesnym wystrojem odzwierciedlającym ekskluzywny wizerunek marki lodów Carte d’Or dają konsumentom możliwość delektowania się w przyjemniej, odprężającej atmosferze lodami o najwyższej na rynku jakości, jak również przygotowywanymi na ich bazie deserami oraz bogatą ofertą kaw.

Lody Carte d'Or tworzone są z myślą o wielbicielach autentycznych i niepowtarzalnych smaków. Konsumentami lodów Carte d'Or są ludzie czerpiący przyjemność z jedzenia i szukający inspirujących doświadczeń smakowych w codziennym menu.

Do produkcji lodów Carte d'Or wykorzystano najwyższej jakości składniki: wanilię dojrzewająca w unikalnym klimacie Madagaskaru, belgijską czekoladę uchodzacą za najlepszą na świecie czy rodzynki pochodzące ze słonecznych upraw Kalifornii.

Połączenie kremowych lodów ze specjalnie wyselekcjowanymi składnikami gwarantuje wyjątkowy smak, który zadowoli nawet największych koneserów.