Oferta franczyzy

Koncepcja rozwoju Carte d'Or Cafe przygotowana została w 3 formatach:

 • "wyspa" w centrum handlowym,
 • lodziarnia o powierzchni do 80 m2 w galerii,
 • pełnowymiarowa lodziarnio-kawiarnia premium z obsługą kelnerską, która może działać zarówno w galeriach handlowych, jak i przy popularnych deptakach.

Posiadamy również ofertę współpracy dla działających już na rynku cukierni czy lodziarni, które będą miały możliwość wprowadzenia do swojej oferty lodów Carte d'Or bez konieczności dostosowywania się do wymogów konceptu. Nie będzie to już jednak współpraca franczyzowa, a jedynie umowa dotycząca sprzedaży i dostaw lodów Carte d'Or.

Obecnie w Polsce dostępnych jest w sprzedaży detalicznej 13 smaków lodów Carte d'Or, natomiast w lodziarnio-kawiarniach Carte d’Or Cafe sprzedawane będzie aż 36 smaków.

CD Cafe oferuje swoim franczyzobiorcom pełne wsparcie mające na celu ułatwienie startu biznesu i zapewnienie stałego i zrównoważonego przychodu:

 • pomoc w znalezieniu lokalizacji,
 • udostępnienie usług architekta, który pomoże zaprojektować lokal,
 • wyposażenie lokalu w cały sprzęt chłodniczy oraz możliwość pozyskania profesjonalnego ekspresu do kawy,
 • kompleksowy program szkoleniowy dla personelu,
 • możliwość nadzoru nad pracą nowego punktu w pierwszych miesiącach funkcjonowania,
 • zaopatrzenie we wszystkie produkty oferowane w sieci,
 • silne wsparcie marketingowe dzięki ogólnopolskiej promocji sieci.

Głównym założeniem CD Cafe jest sukces jej Franczyzobiorców. We współpracy handlowej kładziemy szczególny nacisk na sprzedaż lodów, a tym samym na zyski generowane przez obydwie strony umowy.

Franczyza

Franczyzobiorca CD Cafe musi spełniać dwa podstawowe warunki:

 • dysponować odpowiednim kapitałem,
 • mieć chęć do poszerzania horyzontów biznesu.

I to właściwie wszystko - CD Cafe pomoże zorganizować całą resztę!

Nakłady finansowe mogą kształtować się różnie, w zależności od skali wybranego profilu. W przypadku najtańszej opcji wyspy - wymagana jest powierzchnia około 40 m² i nakłady szacowane na minimum 130 tys. zł netto, natomiast w przypadku najdroższej lodziarni premium wymagana powierzchnia lokalu to 110 m², a koszt adaptacji, w zależności od stanu lokalu, szacowany na 200-500 tys. zł netto. Okres zwrotu z inwestycji wynosi od 12 do 24 miesięcy.

Oferta

CD Cafe oferuje swoim Partnerom wsparcie w przebrandowaniu istniejącej kawiarni w placówkę spełniającą wszystkie założenia konceptu Carte d’Or Cafe, począwszy od przeprojektowania i zmiany wystroju funkcjonującego lokalu, wyposażenia w lodówki i ekspres do kawy, aż po materiały POSM i wsparcie specjalistów.

CD Cafe zapewnia również pełną logistyczną obsługę przekształconej kawiarni w zakresie dostaw lodów Carte d’Or.

Jeśli Franczyzobiorca nie ma odpowiedniego lokalu, CD Cafe może zaoferować wsparcie również w tym obszarze. Obecnie istnieje możliwość rozpoczęcia działalności w kilkunastu miastach w Polsce a szczególności: Warszawa i okolice, Kraków, Poznań, Łódź, Bytom.

Pilnie poszukujemy franczyzobiorców na terenie całej Polski.

Aby zasięgnąć szczegółowych informacji, prosimy o kontakt.