Tarnów

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do kolejnej naszej lodziarni tym razem w Gemini Park Tarnów !

Pierwszy lokal w nowej odsłonie !!!

 

 

 

Oświadczenie

Dbając o dobrostan zwierząt i szanując oczekiwania naszych Klientów, deklarujemy rezygnację z używania jaj pochodzących z hodowli klatkowych, w formie jaj całych, masy jajowej, proszku jajecznego oraz jaj będących składnikami produktów gotowych, we wszystkich lokalach, zarówno własnych, jak i franczyzowych do 2025 roku.  

Nasza decyzja podyktowana jest względami etycznymi. Kury znoszące jaja oznaczone numerem „3” przetrzymywane są w ciasnych klatkach przez całe swoje życie, bez dostępu do wybiegu czy świeżego powietrza.

Nie chcemy przyczyniać się do cierpienia kur niosek i zadbamy o stopniowe wycofywanie jaj klatkowych.  

Z poważaniem

Zarząd firmy CD CAFE sp. z o.o. sp.k.

 

 

 

Designer Outlet Sosnowiec

Od dziś zapraszamy do kolejnej naszej lodziarni tym razem w Designer Outlet Sosnowiec !

Agora Bytom

Słodka wiadomość !!!

Już od dziś znajdą nas państwo w Agorze Bytom !!!

Serdecznie zapraszamy

Zdjęcie lokalu

Carte d'Or Cafe w AKS Chorzów

Wspaniała wiadomość na początek roku !!!

W dniu wczorajszym otwart został specjalnie do Państwa kolejny lokal Carte d'Or Cafe. Tym razem w CH AKS Chorzów !!

Serdecznie zapraszamy

 

 

 

Plaza Poznań

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, iż specjalnie dla Państwa zmieniamy jeden z naszych najstarszych lokali. 

Juz wkrótce zapraszamy do Carte d'Or Cafe (CH Plaza Poznań)  w nowej  pysznej odsłonie.

 

 

Słodka niespodzianka

Szanowni Państwo,  

Miło nam jest poinforomować wszystkich mieszkańców Wrocławia o otwarciu naszego lokalu w Centrum Hanlowym Wroclavia przy ul. Suchej 1 - poziom +1.  Serdecznie zapraszamy na podróż wsród naszych słodkości. 

 

 

Pyszna wiadomość

Mamy znakomitą nowinę dla wszystkich koneserów wyśmienitych słodkości, mieszkających w Płocku i odwiedzających to piękne miasto nad Wisłą. Na początku lipca w Galerii Handlowej Mazovia przy ul. Wyszogrodzkiej 127 będzie miało miejsce oficjalne otwarcie lodziarnio-kawiarni Carte d’Or Cafe. To idealne miejsce spotkań przy smacznych ciastkach, deserach lodowych, rurkach z bitą śmietaną oraz szerokiej gamie, najwyższej jakości kawy, napojów i koktajli. To również świetny pomysł na spontaniczną, słodką przerwę w czasie zakupów. Zapraszamy!

Wielkie otwarcie w Arkadii

9 kwietnia w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie miało miejsce oficjalne otwarcie kolejnej lodziarnio-kawiarni Carte d’Or Cafe. Wśród zaproszonych gości znaleźli się partnerzy firmy Unilever i spółki CD Cafe, przedstawiciele mediów, a także Edyta Herbuś i Artur Partyka. Spotkanie poprowadzili Agnieszka Cegielska oraz Adam Szczuka - Prezes CD Cafe i Artur Czoska - Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej CD Cafe.

Otworzyliśmy się na dobre!

Zapraszamy do Carte d’Or Cafe w Centrum Handlowym Ogrody przy ulicy Płk. Dąbka 152 w Elblągu. Tutaj można delektować się różnymi pysznościami opartymi na wyjątkowych, unikalnych recepturach. W menu znajdują się fantazyjne desery lodowe, ciastka, rurki z bitą śmietaną, włoskie kawy, koktajle i inne napoje. Zapraszamy na degustację, której sprzyja wyśmienita atmosfera wsmakowanego, eleganckiego wnętrza naszego lokalu.